درباره خانه فالوور

 

1  ایده

 ما خانه فالوور را برای کمک به شما ، برای افزایش فالوور ، کامنت و بازدید پست های اینستاگرام شما طراحی کردیم.

اگر شما شگفت زده باشید از اینکه چگونه کسب و کارهای بزرگ و همینطور افراد مشهور ، میلیون ها فالوور در شبکه های اجتماعی دارند ، ممکن است از پاسخ آن متعجب شوید که آنها یک تیم برای مدیریت حساب های آنها در شبکه های اجتماعی دارند .به آن دلیل که جمع آوری تعداد زیادی فالوور ، به صورت دستی بسیار زمان بر است .

پس چگونه کسب و کارهای کوچک می توانند خود را بالا بکشند و با افراد مشهور و شرکت های بزرگ رقابت کنند؟ بله! شاید شما بتوانید یک تیم از کارکنان را استخدام کنید و آنها شبانه روز برای شما فعالیت کنند ( کاری که بعضا افرادی شاید انجام دهند ) ، اما نه! دست نگه دارید! یک راه ساده تر وجود دارد!

2  اجرا

خانه فالوور با ایده ساده -که می توان به سادگی فالوور های اینستاگرام را افزایش داد - شروع شد

در آغاز ، خانه فالوور یک پروژه برای افزایش فالوور از طریق اتوماسیون بود. به این معنا که ما با استفاده از اکانت اینستاگرام خود ، به فالو کردن بقیه می پردازیم . پس بقیه نیز به سراغ پیج ما خواهند آمد و از آن دیدن می کنند . این یعنی یک تبلیغ! 

ما شروع به آزمایش روی پیج شخصی خودمان کردیم! اما خیلی زود همه می خواستند بدانند ما چگونه به این سرعت فالوورهای خود را افزایش داده ایم؟ قبل از اینکه خودمان متوجه شویم ، یک استارتاپ را در دست داشتیم!

3 قدرت خانه فالوور

هدف اصلی ما همواره ایجاد یک اتوماسیون کاربر پسند بوده است که می تواند رفتارهای طبیعی یک فرد را تقلید کند.

در واقع، بسیاری از کاربران خانه فالوور می گویند که آنها قادر به ایجاد ارتباط با فالوورهای جدیدی هستند که در واقع اگر آنها می خواستند دستی نیز فالوور جذب کنند ، همان افراد را جذب می کردند . این قدرت خانه فالوور است. آن مانند یک روبات کوچک از خودتان است که همان سبک و علایق شما را داراست و به راحتی به جای شما در اینستاگرام فعالیت می کند. بسیاری از افراد روی شروع در خانه فالوور میزنند و به خواب می روند! و هنگامی که بیدار می شوند از اینکه تعداد زیادی فالوور ، لایک و کامنت را جذب کرده اند به راستی لذت می برند.

به راستی که شما با انتخاب خانه فالوور ، با توجه به فعالیت در 24/7 و فعالیت دائمی ، درست مانند آن است که یک تیم چندین نفره را به استخدام خود درآورده اید . با این تفاوت که همه چیز در کنترل شماست!

4  بروزرسانی و ارتقاء

خانه فالوور با عشق عمیقی به دنیا آمد. ما می دانستیم که می توانیم آن را به سرعت سریعتر و کاراتر کنیم که اکنون بهترین روبات دنیاست!

این همان چیزی است که به تیم ما انگیزه بهتر شدن را می دهد . ما هر روز تمام تلاش خودمان را می کنیم تا روبات را بهتر و بهتر کنیم!

ما به طور مداوم بر پیشرفت و فعالیت خود نظارت میکنیم و سعی میکنیم بهترین امکانات و ویژگی ها را به روبات اضافه نماییم تا خانه فالوور همچنان در در اتوماسیون های اینستاگرام بدرخشد. اگر شما یک ایده و نظر برای بهبود این روبات دارید ما با کمال میل آن را می شنویم . می توانید وارد پشتیبانی شوید و نظر خود را به ما بگویید . حتما این نظر باعث پیشرفت روبات می شود.

5 ما با افراد مشهور، استارتاپ ها ، نام های تجاری، و مردمی که میخواهند هر روز تعداد بالاتری فالوور داشته باشند کار کرده ایم.

این شعار مخصوص ماست ( افزایش فالوور کاملا واقعی و هدفمند). ما تعداد زیادی رقیب داریم که شما می توانید از آنها فالوور بخرید! اما همه آنها فیک خواهند بود. با استفاده از روبولایک ، شما حتما فالوور فعال جذب خواهید کرد. این فوت کوزه گری فقط برای ماست! خدمات ما به شما کمک می کند که شما فالوورهایی هدفمند و فعال و وفادار کسب کنید