قوانین خانه فالوور

لطفا قبل از استفاده از خانه فالوور ، قوانین زیر را به دقت مطالعه فرمایید:


موارد زیر شرایط استفاده از وبسایت خانه فالوور برای کابران تازه وارد می باشد و قبل از استفاده از این وبسایت باید موارد زیر را مطالعه کرده باشند . استفاده از خانه فالوور به منزله قبول شرایط ذیل می باشد:
 

 1. خانه فالوور وابسته به اینستاگرام، فیس بوک و هیچ کدام از شبکه های اجتماعی نمی باشد. و هیچ گونه شراکت و همکاری با هیچ کدام از آنها ندارد.
   
 2. شما از خانه فالوور با توجه به مسئولیت خود نسبت به قوانین اینستاگرام استفاده می کنید.
   
 3. ما مسئول فعالیت شما و به دنبال آن پیامد های آن را نخواهیم داشت . اگر اکانت اینستاگرام شما از سمت اینستاگرام ، بلاک ، بن و یا غیر فعال شد ، این مسئولیت بر دوش ما نمی باشد و مسئولیت آن بر عهده کاربر است.
   
 4. ما به یوزرنیم و پسورد اینستاگرام شما برای بدست آوردن اطلاعات ضروری در Api اینستاگرام نیاز داریم. ما اطلاعات شما را ذخیره نمیکنیم.
   
 5. تعداد مورد انتظار شما برای فالوور ، لایک و یا کامنت، تضمین نمی شود . اینها همه به کیفیت مطالب شما بستگی دارند.
   
 6. ما توجه فالوورهای واقعی را به سمت اکانت شما جذب می کنیم اما بدیهی است که ما نمیتوانیم شما را از اسپم ، کاربران غیر واقعی و ساختگی حفظ کنیم. در حقیقت این امری نا ممکن است که از ورود آنها جلوگیری شود اما خود شما میتوانید کاربران ناخواسته را حذف کنید.
   
 7. ما عملکرد دائمی ، بدون هیچ وقفه و بدون خطا را در خانه فالوور تضمین نمیکنیم .
   
 8. قبل از اینکه شما تصمیم به خرید زمان نمایید ، خانه فالوور به شما 2 روز زمان رایگان برای تست کردن روبات اینستاگرام می دهد.
   
 9. شما توافق می کنید که برای خرید از طریق درگاه پرداخت ما ، موارد و قوانین مروبط به شبکه شاپرک ایران را رعایت فرمایید.
   
 10. زمان برای شما از زمانی شمارش می شود که شما روی دکمه شروع کلیک نمایید . شما در هر زمانی که مایل بودید میتوانید از زمان خود استفاده کنید.
   
 11. در صورت پرداخت هزینه برای خرید زمان ، بازگشت وجه پرداختی پس از خرید از طریق خانه فالوور ناممکن است.
   
 12. ما حق تغییر ، تعلیق و یا برداشت تمام و یا بخشی از خدمات خود و یا هریک از مطالب خود را برای خود بدون هیچ مسئولیتی،محفوظ میداریم.
   
 13. مسئولیت اینکه بررسی کنید که آیا شرایط تغییر کرده است همواره بر عهده شما می باشد. پس شما در زمان استفاده از سرویس ما ، موظف هستید گاها شرایط را چک کنید.
   
 14. خانه فالوور فعالیت های اسپم گونه را تحمل نمیکند . اگر شما از یوزرنیم های هرز استفاده می کنید و یا اینکه چندین اکانت را برای استفاده رایگان از 2 روز ، بدون خرید زمان ثبت نموده اید و یا سایر فعالیت های اسپم گونه مشابه ، خانه فالوور حق دارد که حساب کاربری شخص خاطی را بدون اطلاع قبلی بن نماید .
   
 15. از پذیرش هر گونه سفارشات مربوط به پیج های غیر اخلاقی و سیاسی معذوریم.
   
 16. در هنگام خرید در وارد کردن مشخصات خود از قبیل آی دی اینستاگرام ، ایمیل و … دقت کنید و مشخصات صحیح وارد کنید تا سفارش به درستی انجام شود. در صورت بروز هرگونه اشتباه از سوی شما هیچگونه مسئولیتی بر عهده ما نیست.


  خانه فالوور بهترین ها را برای شما آرزو می کند